O Kancelarii Oferta Współraca Cennik Aktualności Kontakt

Oferta

DORADZTWO PODATKOWE

  • PROFESJONALNE PORADY PODATKOWE W TWOICH SPRAWACH 

Pomagam w sprawach podatkowych, z jakimi każdy może spotkać się w życiu codziennym. Sprzedaż nieruchomości, otrzymanie spadku czy wypłata wynagrodzenia z zagranicy to tylko niektóre sytuacje, które mogą narazić nas na wysoki podatek. Pomagam uniknąć jego zapłaty, wtedy gdy jest to możliwe. Doradzam klientom indywidualnym w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT),  podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku od nieruchomości.

 Klienci prowadzący własny biznes mogą liczyć na profesjonalną opinię w sprawach podatkowych, pomoc w rozwiązaniu problemu a także rozwiązanie dopasowane do potrzeb firmy w celu  zminimalizowania obciążeń podatkowych.  Doradzam Klientom w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) i osób prawnych (CIT), podatku od towarów i usług (VAT), podatku akcyzowego.

W przypadku wyjątkowo skomplikowanych stanów faktycznych przygotuję w Twoim imieniu wniosek o indywidualną interpretację przepisów prawa podatkowego, dzięki czemu uzyskasz pewność, że twoje stanowisko jest zgodne z przepisami.

Rzetelna analiza problemu zawsze oparta jest o aktualne przepisy podatkowe, orzecznictwo sądowe oraz  interpretacje Ministra Finansów

  • POMOC W ZAKŁADANIU WŁASNEGO BIZNESU
Pomagam Klientom stawiać pierwsze kroki w kierunku własnej działalności gospodarczej. Doradzam jaka forma prawna i sposób rozliczeń podatkowych jest najbardziej korzystny dla danej działalności. Podpowiadam jak wykorzystać ulgi i zwolnienia dla rozpoczynających własną działalność gospodarczą. Dzięki współpracy z Kancelarią Prawną tworzymy spółki zarówno dla tych, którzy chcą szybko rozpocząć działalność jak i dla tych, którzy chcą dostosować umowę dla swoich indywidualnych potrzeb. Zakładamy spółki z o.o. komandytowe, które pozwalają na zabezpieczenie majątku wspólników i korzystne opodatkowanie dochodów. Dzięki naszemu wsparciu możesz obniżyć podatki już na starcie Twoje firmy i skupić się na prowadzeniu Twojego biznesu.
  • OPTYMALIZACJA PODATKOWA
Wspólnie z Klientem diagnozujemy sytuację prawnopodatkową i gospodarczą firmy a następnie przedstawiam propozycję możliwych i zgodnych z prawem rozwiązań, które w sposób zupełnie legalny obniżą obciążenia podatkowe Klienta. 


REPREZENTACJA KLIENTA

  • KONTROLA PODATKOWA
Dzięki wsparciu w trakcie kontroli podatkowej podatnik nie pozostaje bezradny. Aktywne wsparcie doradcy podatkowego pozwala na należyte przedstawienie swoich racji, wyjaśnienie wątpliwości kontrolujących oraz powołanie dowodów korzystnych dla podatnika. Oferuję kompleksową reprezentację podatników w toku kontroli podatkowej, tj.uczestniczę w czynnościach kontrolnych, prowadzę korespondencję z organami  kontroli, przygotowuję zastrzeżenia do wyników kontroli oraz inne niezbędne pisma procesowe. Po zakończeniu kontroli reprezentujemy podatników w postępowaniach podatkowych oraz postępowaniu przed sądem administracyjnym.
  • POSTĘPOWANIE PODATKOWE I SĄDOWE
Oferuję aktywne wsparcie doradcy podatkowego także w toku postępowań podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi. Jako Twój pełnomocnik  w sposób profesjonalny przygotuję pisma w sprawach podatkowych, takie jak wnioski dowodowe, odwołania, zażalenia oraz skargi i zażalenia do sądu administracyjnego. Udział profesjonalnego pełnomocnika podczas przesłuchań posiedzeń i rozpraw sądowych zapewni Ci spokój i bezpieczeństwo. W ramach reprezentacji biorę udział w rozprawach przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, gdzie udział profesjonalnego prawnika jest wymagany przez prawo.

USŁUGI KSIĘGOWE
  • Jako doradca podatkowy prowadzę również usługi księgowe oraz kadrowe. Posiadam najnowsze oprogramowanie do prowadzenia księgowości, które umożliwia przesyłanie do biura dokumentów firmy w formie elektronicznej bez konieczności wizyty w moim biurze a także możliwość korzystania z programu do fakturowania sprzedaży. 

STAŁA OBSŁUGA
  • W ramach stałej obsługi Twojej firmy Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawnopodatkową oraz księgową. Spojrzenie na Twoją firmę z wielu perspektyw pozwala szybciej zdiagnozować problem i skutecznie go rozwiązać, czasami też uniknąć zagrożenia zanim ono wystąpi. W ramach stałej obsługi oferuję pełną dyspozycyjność doradcy podatkowego, w zależności od potrzeb Klienta zapewniam spotkania w siedzibie jego firmy , nielimitowany kontakt telefoniczny i mailowy. W ramach stałej obsługi oferuje atrakcyjne pakiety godzinowe jak i rozliczenie ryczałtowe.
Czytaj również

Oferta

Doradca Podatkowy Jolanta Nowak

ul. Pl.Niezłomnych 8
64-000 Kościan
Email:
j.nowak@patrum.pl
Telefon:
518 363 777, 65 512 58 70
Projekt i wykonanie BerMar multimedia